Bisiklet Akademisi Yaz Dönemi Eğitimleri Başarıyla Tamamlandı

Nisan 2017’de başladığımız bisiklet eğitimleri yaz boyunca 6 – 52 yaş arası bireyler bisiklet eğitimlerimizden yararlandı. “Yürüyebilen herkes iki tekerli bisiklet kullanabilir.” diyerek başladığımız 2017 yazının sonunda da gördüğümüz gibi yürüyebilen ve kursa katılan herkes bisiklet kullanmayı öğrendi.

6 dersten oluşan temel eğitimimizde bisiklet sürme becerilerini geliştirip bisiklet sahibi olan bir çok kullanıcının bisikletli yaşama adım atmalarına olanak sağladık. Güvenli sürüş becerilerini arttırarak bisikletle ilgili olumsuz düşünceleri yok etmeye çalıştık. Bisiklet aktiviteleri hakkında bilgiler vererek bisikletli bir yaşama geçtiklerinde onları bekleyen bisikletli dünya hakkında fikirleri olmasını sağladık.

Temel eğitimlerimizde bize eşlik eden katılımcıların her biri neşeleri ve bisiklete olan sevgileriyle eğitim motivasyonumuzu en üst düzeye taşıyarak yaptığımız işten keyif almamızı sağladılar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, gelecek dönemlerdeki etkinliklerde ve eğitimlerde kendilerini aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir